نویسندگان محترم پیش از ارسال مقاله به نکات ذیل توجه فرمایند.

 

1-  بر اساس قوانین دانشگاه اصفهان، ثبت‌نام و ارسال مقاله تنها توسط اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات تحقیقاتی انجام شود.  نویسنده مسوول مقالات مستخرج از پایان نامه ها، ضرورتا استاد راهنما معرفی شود.

2-    ایمیل نویسنده مسئول باید ایمیل آکادمیک باشد.

3-  در تکمیل مشخصات نویسندگان در سامانه نشریه دقت لازم به عمل آید. بر اساس قوانین دانشگاه اصفهان، به هیچ عنوان در هیچ مرحله ای امکان تغییر ترتیب، تعداد، مرتبه علمی و مشخصات نویسندگان و نویسنده مسئول وجود ندارد. (دانشجویان تحصیلات تکمیلی قبلا از قوانین دانشگاه خود اطمینان حاصل نمایند.)

4-  در صورتی که نویسندگان محترم مقاله ای در نشریه در دست بررسی دارند، قبل از تعیین تکلیف مقاله نسبت به ارسال مقاله بعدی اقدام ننمایند.

5- فایل تعارض منافع: فایل تعارض مناقع را از این قسمت دانلود و تکمیل نمایید.

5-1- فایل واگذاری حق انتشار مقاله:  فایل واگذاری حق انتشار مقاله را از این قسمت دانلود و تکمیل نمایید.

6-  فرم تعهد نویسندگان 

7-   در سامانه نشریه، قسمت وابستگی های سازمانی (سازمان مربوط به نویسندگان) اطلاعات  نویسندگان دقیقاً به شکل زیر وارد شود.

  گروه آموزشی، دانشکده، دانشگاه (موسسه آموزشی)، شهر، کشور

   Department, Faculty, University (Institution), City, Country

8-   تمامی مقالات ارسالی به نشریات دانشگاه اصفهان قبل از ورود به فرایند داوری  از طریق نرم افزارمشابهت یاب سمیم نور بررسی خواهند شد. لازم به ذکر است مقالات با بیش از 7 درصد همانندی در بخش نتایج، داده ها و روش تحقیق قابل بررسی نیستند. 

9-   بررسی مقالات در این نشریه منوط به پرداخت هزینه است. پرداخت هزینه تنها به صورت الکترونیک و از طریق سامانه نشریه انجام می شود.  هزینه اولیه: 150000 تومان، هزینه پذیرش: 350000 تومان

بدلیل عدم سوء استفاده از سایت دانشگاه اصفهان به اطلاع می رساند این سامانه با هیچ موسسه ای در ارتباط نیست. جهت چگونگی پرداخت هزینه به سامانه نشریات دانشگاه اصفهان مراجعه کنید و از پرداخت هرگونه وجهی به سازمان های غیر مرتبط جهت چاپ مقاله جدا خودداری نمایید.

10- در مرحله ‏ایی که نیاز به پرداخت هزینه باشد، ایمیل آن برای تمامی نویسندگان ارسال می ‏شود.

11- نویسندگانی که از تاریخ ارسال مقاله تا یک سال قبل، تعداد 5 مقاله برای نشریه داوری کرده ‏اند، هزینه مقاله ایشان به صورت رایگان خواهد بود.

12- ( شیوه رفرنس دهی بر مبنای APA است)

 

نکته:    در صورتی که مقاله شما حامی مالی یا تامین کننده اعتبار پژوهشی دارد و یا برگرفته از طرح پژوهشی است، ذکر اطلاعات آن در یک پاراگراف با عنوان تشکر و قدردانی الزامی است. محل این پاراگراف در انتهای مقاله قبل از فهرست منابع باید باشد.

 

از کلیه‌ پژوهشگران گرامی که مقاله‌های خود را برای انتشار در این فصلنامه ارسال می‌کنند، تقاضا می‌شود به نکات زیر توجه داشته باشند:

1-  موضوع مقاله در ارتباط با پژوهش در زمینه‌ مباحث مدیریت داریی و تامین مالی (بهینه سازی سبد سرمایه‌گذاری، بازارها و نهادهای مالی، مهندسی مالی و مدیریت ریسک، ارزیابی عملکرد مالی، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بودجه‌بندی سرمایه‌ای، مدیریت سرمایه در گردش، مدیریت سرمایه‌گذاری در دارایی های ثابت و نامشهود، تامین مالی اسلامی، تامین مالی بین‌المللی، تامین مالی پروژه‌ای، ساختار سرمایه، ارزش‌گذاری اوراق و شرکت‌ها، ابزارهای تامین مالی و ...) باشد.

فایل تفصیلی تدوین مقاله را از این قسمت دانلود کنید.

فایل تفصیلی نحوه ارجاع دهی داخل مقالات را از این قسمت دانلود کنید.

2-  مقاله قبلاً برای هیچ نشریه‌ای (به هر زبانی) ارسال یا در هیچ نشریه‌ای چاپ نشده باشد.

3-  مقاله با استفاده از نرم‌افزار word و فونتهای استاندارد مجله به صورت زیر تهیه شود:

-  متن فارسی(متن مقاله-چکیده و کلمات کلیدی) قلم بی زر با فونت 13 

-  متن انگلیسی قلم Times New Roman و با فونت 11 و عنوان لاتین نیز با فونت 14

- تیترها قلم بی زر پررنگ با فونت 13

-  عناوین شکلها و جداول قلم بی زر پررنگ با فونت 12

-  نام و آدرس نویسندگان بی زر پررنگ با فونت 10 

4-  چارچوب مقاله به صورت زیر است:

4-1-  صفحه‌ اول مقاله شامل عنوان، چکیده‌ (ساختارمند و حداکثر 200 کلمه) و کلیدواژه‌ها (حداکثر 5 مورد) به زبان فارسی

4-2-  صفحه‌ دوم تا انتهای مقاله مشتمل بر: مقدمه، مبانی نظری، روش پژوهش، یافته‌ها، نتیجه‌گیری و پیشنهادها، منابع و مآخذ

4-3-  چکیده و واژه‌های کلیدی به زبان انگلیسی بر روی صفحه‌ای جداگانه به صورت ساختارمند و حداکثر 200 کلمه

5- جدول‌ها نزدیک به متن مربوط آورده شود. منحنی‌ها، شکل‌ها و نمودارها سیاه و سفید، دقیق، روشن و اصل باشند. در متن مقاله به شماره‌جدول‌ها و نمودارها اشاره‌ شود. اعداد داخل جداول فارسی باشد و از گذاشتن نقطه و کاما به جای ممیز در بین اعداد اعشاری خودداری شود (از ممیز استفاده شود). عنوان جداول به دو زبان فارسی و انگلیسی باشد.

6-  مقاله‌هایی که بر اساس این راهنما تنظیم نشده باشد، برای داوری ارسال نخواهد شد.

7- مقاله در سامانه نشریه به نشانی amf.ui.ac.ir ارسال شود.

9-  تعهدنامه‌ای مبنی بر اینکه این مقاله تا کنون در نشریه دیگری به چاپ نرسیده یا در حال بررسی نیست، از طریق فایل‌های ضمیمه باید ارسال شود.